Filter ImageFILTERS
Chilivilwadi Kashaya

Chilivilwadi Kashaya
V312, Veda312

200 Ml / 149,95 € Per 1L

Incl. 9% btw, excl. verzendkosten

€ 29,99
Aragwadhadi Kashaya

Aragwadhadi Kashaya
V304, Veda304

200 Ml / 157,45 € Per 1L

Incl. 9% btw, excl. verzendkosten

€ 31,49
Amrithotharum Kashaya

Amrithotharum Kashaya
V302, Veda302

200 Ml / 157,45 € Per 1L

Incl. 9% btw, excl. verzendkosten

€ 31,49
Yogarajgulgulu Gulika
Uitverkocht

Yogarajgulgulu Gulika
V240

30 g / € 1.733,00 per 1 kg

Incl. 9% btw, excl. verzendkosten

€ 51,99
14%
Vilwadi Gulika
On sale

Vilwadi Gulika
V238

30 g / € 892,33 per 1 kg

Incl. 9% btw, excl. verzendkosten

€ 26,77 € 31,49
Kaishoragulgulu Gulika

Kaishoragulgululu Gulika
V214

30 g / € 999,67 per 1 kg

Incl. 9% btw, excl. verzendkosten

€ 29,99
Dhanwanthari Gulika
Uitverkocht

Dhanwanthari Gulika
V208

2 g / € 15.745,00 per 1 kg

Incl. 9% btw, excl. verzendkosten

€ 31,49
Vilangathanduladi Choornam
Uitverkocht

Vilangathanduladi Choornam
V143

35 g / € 342,57 per 1 kg

Incl. 9% btw, excl. verzendkosten

€ 11,99
Nisha Amalaki Choornam
Uitverkocht

Nisha Amalaki Choornam
V127

35 g / € 342,57 per 1 kg

Incl. 9% btw, excl. verzendkosten

€ 11,99
Avipathi Podi Choornam
Uitverkocht

Avipathi Podi Choornam
V104

35 g / € 342,57 per 1 kg

Incl. 9% btw, excl. verzendkosten

€ 11,99
Good Night-thee

Good Night-Thee

22,5 g / € 272,27 per 1kg

Incl. 9% btw, excl. verzendkosten

€ 5,99
Digest Plus, kruidenthee, biologisch

Digest Plus, kruidenthee, biologisch

22,5 g / € 272,27 per 1kg

Incl. 9% btw, excl. verzendkosten

€ 5,99
Kapha-kruidenthee, biologisch

Kapha-kruidenthee, biologisch

22,5 g / € 272,27 per 1kg

Incl. 9% btw, excl. verzendkosten

€ 5,99
Pitta-kruidenthee, biologisch

Pitta-kruidenthee, biologisch

22,5 g / € 272,27 per 1kg

Incl. 9% btw, excl. verzendkosten

€ 5,99
Vata-kruidenthee, biologisch

Vata-kruidenthee, biologisch

22,5 g / € 272,27 per 1kg

Incl. 9% btw, excl. verzendkosten

€ 5,99
Ghee (botervet), biologisch, 500 g

Ghee (botervet), biologisch, 500 g

500 g / € 45,98 per 1 kg

Incl. 9% btw, excl. verzendkosten

€ 22,99
Steenzout

Steenzout

250 g / € 39,96 per 1 kg

Incl. 9% btw, excl. verzendkosten

€ 9,99
Asafoetida
Uitverkocht

Asafoetida

50 g / € 519,80 per 1 kg

Incl. 9% btw, excl. verzendkosten

€ 25,99
Book Icon

Ontdek Alle Ayurveda-Producten

Belangrijke productaanwijzing

Enkele inzichten in de ayurveda berusten op principes en zienswijzen die verschillen van de bij ons gangbare westerse wetenschap. Lees daarom wat belangrijke informatie die we voor u hebben samengesteld.

Voor een volledige lijst van ingrediënten en de dosering van elke product, kunt u kijken bij het specifieke product of bel ons gratis op. We kunnen u ook informeren over de actuele houdbaarheidsdatum. 0800-2229111.